Kurzy potápění Marsa Alam

Open Water Diver (OWD)

Open Water Diver kurz potápění je určen pro ty z Vás, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu začít věnovat. Po absolvování kurzu budete zvládat základní teorii a zásady bezpečného potápění. V našem centru je prioritou kvalita kurzu a individuální přístup.

Kurz trvá cca 4-5 dní a se skládá z teoretické výuky, lekcí v uzavřené vodě (bazénu), lekcí v otevřené vodě (moři) a závěrečného testu.

Během teoretické výuky se seznámíte  s informacemi a dovednostmi, které musí každý potápěč znát před tím, než poprvé nahlédne pod hladinu s dýchacím přístrojem

Po úspěšném zakončení teoretické přípravy Vás čekají ponory v uzavřené vodě. Poprvé uplatníte, to co jste se doposud naučili.

Zvládli jste teorii a přípravu v bazénu, proto nyní může začít opravdové dobrodružství! Čekají vás první okamžiky ve světě vodního království, světě ticha, klidu a pohody. Během lekcí v otevřené vodě si ověříte získané dovednosti a znalosti.
Po úspěšném zakončení kurzu obdržíte certifikaci SSI, která Vás bude opravňovat k potápění do 18 metrů ve všech vodách na světě! Budete-li chtít nahlédnout hlouběji a rozšířit své potápěčské dovednosti, rádi Vás přivítáme ve specializačních kurzech pro pokročilé potápěče.

V ceně kurzu je též studijní materiál, bazén, ponory i zapůjčení výstroje.

Open Water Diver (OWD)

Advanced Open Water Diver (AOWD)

Advanced Open Water Diver tento kurz zhruba trvá 2-3dny.  Máte už za sebou  25 ponorů v otevřené vodě a láká Vás zažít něco nového? Třeba potápění v noci, kde se setkáte s živočichy, kteří ve dne spí? K vrakům, kde nahlédnete do dávné historie těchto gigantů, podívat trochu níž do světa věčného ticha a zase pozorovat úplně jiný svět nebo si jen chcete zdokonalit vaše potápěčské schopnosti a být si pod vodou jistější?

Vyberte si čtyři specializace, které Vám otevřou cestu až na hranici maximálních limitů rekreačního potápění. Kromě certifikací ke každé z nich navíc získáte kartičku pokročilého potápěče ADVANCE OPEN WATER DIVER, která Vás bude opravňovat k potápění do hloubky 30 metrů a k vybraným specializačním ponorům po celém světě.

Advanced Open Water Diver (AOWD)

SPECIALIZACE

  • DEEP DIVING
  • ENRICHED AIR NITROX
  • WRECK DIVING
  • DIVER STRESS AND RESCUE
  • PERFECT BUOYANCY
  • SCIENCE OF DIVING
  • NAVIGATION
  • SEARCH AND RECOVERY
  • NIGHT/LIMITED VISIBILITY
  • EQUIPMENT TECHNIQUES

DIVE MASTER

Tato certifikace je nejvyšším oceněním rekreačního potápění. "Potápěčským mistrem" se stáváte v okamžiku, jakmile zvládáte minimálně čtyři specializace, absolvujete kurz Stress&Rescue a k tomu máte aspoň 50 logovaných ponorů.

DIVE MASTER