Jsme potápěčské centrum v Marsa Alam s dlouholetým působením a zkušenostmi. Mluvíme česky, slovensky, anglicky i polsky, nabízíme potápění v Marsa Alam na krásných lokalitách plných života, dále nejen kurzy potápění SSI, ale také i technické potápění. Zajišťujeme i ubytování a transfery.

Nacházíme se, přímo naproti hotelu Blue Reef Resort**** (cca 40km od letiště Marsa Alam). Jsme velmi dobře dostupní (pár minut naším minibusem zdarma) i z jiných hotelů v okolí např. Oriental bay, Brayka bay, Elphinstone a spousta dalších.)

Personál základny je plně kvalifikovaný, vstřícný, schopný a zkušený, nonstop k dispozici s heslem: Staráme se o naše klienty, tak, jak bychom chtěli, aby bylo postaráno o nás kdekoliv na potápění.

A ani nepotápěčský doprovod se nebude nudit. V naší nabídce najdete spoustu aktivit mimo potápění, od výletů do unikátních míst (starověký kaňon Wadi Gimal, egyptský zvířecí trh Al Shalateen) přes čtyřkolky, apod...

Naše centrum 3WILL Marsa Alam je plně vybaveno potápěčskou technikou, kompresory, nitrox membránou, trimix a dalším potřebným pro rekreační i technické potápění.

Chcete se dozvědět více nebo připravit nabídku? Napište nám email na office@3will.org a my Vám vytvoříme nabídku přímo na míru.

Vzdálenosti do hotelů

Tým

Miloš Jendral

Miloš Jendral

Instructor

Mostafa Fathy

Mostafa Fathy

Instructor

Tomasz Monczak

Tomasz Monczak

Instructor

Mahmoud Adroob

Mahmoud Adroob

Divemaster

Mostafa Kamel

Mostafa Kamel

Logistic